בל היא אחת מיצרניות המסוקים המובילות בעולם, ו- Bell 429 הוא אחד הדגמים היותר בולטים שלה. מסוק זה משמש מספר צבאות ברחבי העולם, גופי ביטחון נוספים כגון משטרה (למשל NYPD) ומכבי אש, וגם בשימוש אזרחי הוא נפוץ במיוחד.

היתרונות החשובים של מסוק Bell 429

לבל 429 צמד מנועי סילון עוצמתיים ועיצוב מוצלח במיוחד. אורכו הוא 12.7 מ’, גובהו 4.04 מ’ וניתן לטוס איתו בגבהים של עד 20,000 רגל (כ-6 ק”מ). זהו אחד הדגמים היחידים שמורשה לטוס בלילות ומעל הים, כך שאפשרויות השימוש בו הן בלתי מוגבלות.

עוד יתרון משמעותי של Bell 429 הוא רמת הבטיחות המוקפדת שלו, וכשמצרפים לכך את היכולות הגבוהות של טייסי “כאן באוויר” (כולם יוצאי חיל האוויר בעלי ניסיון תעופתי עשיר), מקבלים מקסימום ביטחון כך שניתן להתמסר לחוויה ללא כל חשש.

איך גם אתם תוכלו ליהנות מהמסוק המשוכלל?

Bell 429 מתאים לטיסות עסקים כשאתם רוצים להגיע ליעד כזה או אחר בארץ במהירות, בשיא הנוחות ובפרטיות מוחלטת; לטובת הגעה לאירוע נחשב בדרך שתבטיח מקסימום תשומת לב נכונה אליכם; כשאתם רוצים לבצע צילומי אוויר; וכשהמטרה היא טיול בלתי נשכח.

ישנו מגוון רחב של מסלולי טיול אפשריים, בצפון הארץ, בדרומה, לאורך החוף ובמזרח. דוגמה אחת היא סיור יקבים ברמת הגולן, כשבדרך אליהם תוכלו ליהנות מהנוף המרהיב של עמק יזרעאל והכנרת, ועוד אפשרות מתגמלת היא להשקיף על האתרים מרהיבי העין והמרתקים של ירושלים ממעוף הציפור. גם אזור ים המלח ומצדה מתאימים במיוחד לטיולים עם מסוק, ועוד לוקיישן שמבטיח חוויה מוצלחת הוא כפר נחום שלחופי הכנרת, אחד המקומות החשובים עבור הנוצרים.

כמו כן ניתן לשלב ארוחות בוקר או ערב עם הטיול במסוק, ולתזמן אותו כך שתוכלו לצפות בשקיעה או זריחה מהפנטות.

מפרט טכני

מספר נוסעים: עד 7

טווח טיסה מרבי: 761 ק”מ

מהירות מקסימלית: 278 קמ”ש

תגובות

כתיבת תגובה