סדרת S-76 של סיקורסקי, יצרנית המסוקים האמריקאית הגדולה (שנמצאת בבעלות תאגיד לוקהיד מרטין), נחשבת לאחת האיכותיות ביותר בתחום. דגם ה-76C++ הוא אחד המתקדמים ביותר בסדרה זו, וכל מי שטס בו זוכה לחוויה מלהיבה במיוחד.

מקסימום בטיחות גם ביום וגם בלילה

סיקורסקי – שנקראת על שמו של מהנדס יליד אוקראינה ומי שהיה אחד הגורמים העיקריים להתפתחות עולם המסוקים – ידועה ברמת הבטיחות הקפדנית במיוחד של מסוקיה. ה-Sikorsky 76C++ הוא דוגמה טובה לכך, ועוד כדאי לדעת שזהו אחד מדגמי המסוקים היחידים שניתן לטוס איתם מעל לים וגם בשעות הלילה.

עוד תורמים לבטיחות המרבית הטייסים של “כאן באוויר” – כולם בעלי ניסיון עשיר במסגרת חיל האוויר והתעופה האזרחית, ולכולם אינספור שעות טיסה הן על הסיקורסקי והן על מסוקים מתקדמים אחרים.

לאן כדאי לטוס עם Sikorsky 76C++?

הסיקורסקי 76C++ מאפשר לכם לטוס בנוחות ובנחת לכל מקום בארץ ולכל מטרה שהיא. השימושים העיקריים במסוק המרשים הם לצורך טיסות עסקים (שמגיעות ליעד במהירות וביעילות וכמובן מספקות גם פרטיות מלאה), לטובת הגעה לאירועים כשחשוב לכם למשוך את מלוא תשומת הלב הרצויה, וכשהמטרה היא טיול שתזכרו לטובה עוד שנים רבות.

יעדים אפשריים לטיול במסוק המשוכלל הם רמת הגולן (שבה ניתן לשלב גם סיור ביקבים נחשבים), ירושלים שמוכיחה שהיא יפה ומיוחדת גם כשמביטים בה ממעוף הציפור, כפר נחום שמהווה את אחד המקומות הקדושים לנצרות (כשהסיור כולל ביקור בכנסיית בית פטרוס או כנסיית 12 השליחים, וכמובן תצפית מרהיבת עין אל הכנרת), מצדה וים המלח – וגם הגעה במסוק לחופשה באילת היא אופציה כדאית.

ניתן לשלב גם יותר מיעד אחד, להוסיף ארוחה מושקעת לטיול בשמי הארץ וכן לתזמן את הטיסה במסוק כך שתוכלו לצפות בשקיעה או זריחה כשאתם בגובה של כמה אלפי מטרים.

מפרט טכני

מספר נוסעים: עד 12

טווח טיסה מרבי: 761 ק”מ

מהירות מקסימלית: 278 קמ”ש

תגובות

כתיבת תגובה