טיסת הבכורה של מסוק ה-BO105 התבצעה בפברואר, וגם היום, יותר מ-50 שנה אחרי, עדיין מדובר באחד המסוקים היותר טובים שיש בשוק ואין פלא שהוא נמצא בשימוש נרחב בכל רחבי העולם.

היתרונות העיקריים של המסוק בעל שני המנועים הסילוניים הם רמת בטיחות גבוהה במיוחד (ובהתאם גם כיסוי ביטוחי מקסימלי), והאפשרות לטוס איתו גם מעל הים וגם בלילה (רק חלק קטן מדגמי המסוקים מורשים לעשות זאת – כל המסוקים של “כאן באוויר” יכולים גם לטוס מעל הים וגם לטוס בלילות, עם אמצעים מתאימים כמובן). עוד חשוב לציין של”כאן באוויר” תקן ISO, ושכל טייסי החברה הינם יוצאי חיל האוויר, כך שלא משנה מהי הסיבה שאתם רוצים לטוס ב-BO105, בכל מקרה צפויה לכם חוויה חיובית במיוחד ובטוחה לחלוטין.

באילו מקרים כדאי לבחור ב-Airbus BO105?

ה-Airbus BO105 משמש למגוון רחב של מטרות אזרחיות, וכן צבאות רבים ברחבי העולם לביצוע משימות כאלה ואחרות.

גם אתם יכולים ליהנות מהביצועים המרשימים של המסוק שנחשב לאגדה בתחום. אופציה אחת היא טיסת עסקים שתוביל אתכם ליעד במהירות, בנוחות וביעילות מרבית; צילום אוויר הוא עוד מטרה שלשמה ניתן להיעזר במסוק שחולל מהפכה בתחום; אפשרות אחרת לניצול היכולות של המסוק היא הגעה לאירוע מכל סוג בדרך שתזכרו לנצח וגם האורחים האחרים לא ישכחו; וגם טיול בשמי הארץ עם Airbus BO105 הוא חוויה מתגמלת במיוחד.

בין האתרים האטרקטיביים לטיול במסוק: אזור ים המלח שנראה פשוט מרהיב עין ממעוף הציפור, מצדה המרשימה, קצרין ורמת הגולן שהנופים הפראיים שלה מספקים מראות עוצרי נשימה, כפר נחום שליד הכנרת וירושלים שכולה הוד והדר. גם במגידו שבלב עמק יזרעאל תמצאו מנחת מסוקים שמאפשר נחיתה במסגרת טיול באזור היפה, ועוד אפשרות היא הגעה בעזרת מסוק לאילת.

מפרט טכני

מספר נוסעים: עד 7

טווח טיסה מרבי: 575 ק”מ

מהירות מקסימלית: 270 קמ”ש

תגובות

כתיבת תגובה