מסוק  ה – סייפנית / Bell206L

ובשמו המקצועי  Bell 206L הדומה מאוד לאחיו Bell 206 אך בגירסה גדולה יותר, חזקה יותר ומשודרגת יותר.

מידע טכני:

הסייפנית הוא מסוק בעל מנוע אחד שיכול לטוס ולהמריא לגבהים שרוב המסוקים אינם מגיעים. הוא טס למרחקים, כמו גם מציע טיסות ליליות.
הסייפנית נחשב לגדול ומרווח יותר מחבריו הרובינזונים R44 / R22 ואחיו Bell 206 כך שהסייפנית הוא מסוק אשר בנוי להיות מרווח ומפנק לטיסות ארוכות. הטיסות בו נוחות והביצועים שלו מפתיעים למדי.

יעודיים ושימושים:

לסייפנית יעודים ושימושים רבים, בין היתר משמש לטיולים משפחתיים ברחבי הארץ, בנופים עוצרי נשימה, כניסה מרשימה בליל החופהצילומי אוויר.
הסייפנית הוא אלטרנטיבה מעולה לחסוך בזמן ואנרגיה בפקקים, בדרך לפגישות ולעמוד בזמנים.

הסייפנית בנוי על אמינות, מהירות, השקעה בביצועים והמון הערכה וחיבה לשמיים.
בסייפנית 5 מקומות + טייס מה שאומר שמס’ לא קטן של נוסעים נכנס בסייפנית, אף אם מדובר במשפחה שלמה או חברים אשר יכולים להכנס למסוק אחד ולצאת לטיול וחוויה בלתי נשכחת ומבלי להתפצל לשני מסוקים או יותר.

אצלנו:

וכעת אצלנו, מסוק Bell 206L לא רק להשכרה, גם למכירה. בהנחה שהעדפתכם האישית היא למסוק אשר לא קטן מדי וגם לא גדול מדי, או / גם עלות התחזוקה שלו אינה יקרה, כך שנמליץ על הסייפנית ללא ספק.

בפורטל:

בפורטל שלנו תוכלו למצוא אינפורמציה רחבה ומפורטת יותר בכל הנושא החל מהשכרת מסוק הסייפנית, מכירה וקניה ועד להוצאת הגדר(רישיון) לטיסה במסוקים ועוד.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך הפורטל ואנו נדאג ללוות אתכם מרגע יצירת הקשר מצדכם, נפעל ככל האפשר על מנת למצוא לכם את המסוק אשר יענה לצרכים ולהעדפות האישיות שלכם.
כל מטרתנו היא שתצאו מרוצים ושבעי רצון!

תגובות

כתיבת תגובה