שירותים לאח”ים

שירותים לאח”מים – אין צורך להילחץ  לישיבה דחופה ורחוקה בבוקר אם יש הליקופטר

אחמי”ם הינם אנשים חשובים מאוד והם נמצאים בכל קצוות העולם, אם בתחום הפוליטי, העסקי, החברתי ועוד. במהלך תפקידם, אורח חייהם העמוס, נוהגים אותם אישים חשובים {VIP} מגיעים למגוון פגישות חשובות ולכן ישנם שירותים לאח”מים כגון הטסה מהירה באמצעות מטוסים או מסוקים פרטיים, הסעות מיוחדות בלימוזינה, אפשרות לקביעה של נחיתת המסוק במנחת המסוקים הנמצא ביעד המבוקש ועוד. 

 

החשיבות של שירות זה, המיועד לאנשים חשובים מאוד, היא כה רבה, עד שעסקאות, תובנות או החלטות ואפילו שיתופי פעולה קריטיים ולפעמים מדובר גם ברמה הביטחונית, נחתמו בזכות אותם שירותים לאחמי”ם, אשר סיפק את צרכיהם של אחמי”ם. למשל, שירות אחמי”ם בשדה התעופה, הסעות ברכבים מפוארים, השכרת יאכטות, מטוסים פרטיים ומסוקים, שפים פרטיים, הזמנות לבתי מלון בכל העולם ועוד. ניתן לבצע סקר שוק, לבחון מי החברה המוכרת שיש עליה חוות דעת טובות, או חברה שמומלצת ע”י קולגה, אשר משתמש בשירותים אלה.

 

שירותים יעילים שחוסכים זמן למגזר העסקי

 שירותים למגזר העסקי הינם יעילים, היות וזמן שווה כסף וחברה מקצועית ומוכרת, יכולה לסייע בחיסכון של זמן ששווה הרבה כסף לבכירים שהם למעשה אחמי”ים. לדוגמא, נשיא ידוע של חברת הי טק בינלאומית השתמש  עם שירותים לאחמי”ם מחברה ישראלית ידועה, כאשר הגיע לארץ וביקר באתרם בכל הארץ למשך שעות ספורות.  בזמנו, שירות זה, היה פופולארי ותר לאנשי טלוויזיה וקולנוע מוכרים בעולם, מה שהיווה אז סמל מובהק למעמד העליון. מדובר היה בעצם על סטאטוס של יוקרה. היתרונות הם רבים, למשל אי תלות בזמניה של חברת תעופה, טיסה בגובה נמוך של 150 מטרים, כך שניתן יהיה לראות את הנוף המרהיב מבעד לחלונות המסוק, טייס המסוק שמעניק הסברים במשך הטיסה ועוד. 

 

כל ענף השכרת מסוקים ומטוסים פרטיים, הפך לנגיש יותר ורבים מהמגזר העסקי משתמשים בשירות זה. אנשי עסקים רבים, ממהרים לפגישות עסקים חשובות , כך שהם אינם יכולים להישאר בפקקים.ביותר להתחמק מהם ולהגיע מהר לישיבה שעשויה להיות מכרעת, הינה באמצעות השכרת מסוק פרטי. אלה הם למעשה שירותים לאח”מים אשר גורמים לאנשי העסקים להגיע בנוחות ובמהירות ליעדם.. המטרה היא  להפוך את הטיסה לנגישה יותר לכמה שיותר אנשי עסקים. המטרה היא להרחיב את השירות לכמה שיותר אחמי”ם. בנוסף לנופים שנראים מהמסוק, התחושה היא חווית טיסה אחרת עם כלי תעופה הנראה כקטן, אך הוא קומפקטי. 

 

אז כמה עולה לשכור מסוק ובמה זה תלוי?

המחיר לשעה הוא כמה אלפי שקלים, אך אם ישנם כמה אנשי עסקים המעוניינים להגיע יחד לישיבה דחופה, מחיר זה יכול להתחלק בין כמה אנשי עסקים, מה שיחסוך בעלות.  ישנה אפשרות למנחת יזום והכוונה היא אל מנחת ספציפי שאפילו אינו מוגדר כמנחת מסוקים, אך הוא מאושר מראש. במקרה מעין זה, יש לבצע כמה פעולות כמו בדיקה של כשירות השטח, איתור הנקודה ויש לקבל אישור בכתב מבעל השטח או מנציג מטעמו ושירות זה, עשוי להיות כרוך בתשלום נוסף. 

 

מסתבר, כי בישראל כבר שנים ישנה תעשייה ענפה של טיסות במסוקים לכל מיני מטרות ושירות זה נכלל בתוך סל שירותים לאחמי”ם. המחיר של השכרת מסוק, תלויה בכמה גורמים: גודלו, כמה אנשים יטוסו במסוק, סוג המסוק מבחינת נוחות ועוד. דיפלומטים, ישראלים מן השורה הראשונה, אורחים מחו”ל נוהגים במקרים רבים, להמיר את נסיעתם ברכב בסיור שמימי באמצעות מסוקים או מטוסים קלים.

 

מחיר השכרת מסוקים אינו בשחקים

ניתן למצוא חברות רבות, אשר עוסקות במתן שירותים לאחמי”ם וכאשר מדובר על השכרת מסוק פרטי, חברת  כאן באוויר, מציעה התאמה מושלמת של טיסות פרטיות במסוקים. זוהי למעשה מונית אווירית לאנשי עסקים רבים. ניתן לקבל שירות שהוא חוויה כמו טיול בשמי הארץ שמותאם לאורחי חברה. ניתן לצרף גם 7 נוסעים ושירות זה כולל גם התאמה של טייס שהוא בעל רישיון מסחרי מכל יעד בארץ וממדינות קרובות לישראל על פי דרישתם של הלקוחות.

 

החברה מעניקה ללקוחותיה שירות אישי, אדיב ומדויק, עם כל הנוחות הנלווית, אשר תותאם בהקפדה, על צרכיו של כל לקוח, אשר מעוניין להשתמש בשירותי ה-VIP שחברתנו מציעה לאנשי עסקים או אחמי”ים

תגובות

כתיבת תגובה