מאמר זה נכתב לריכוז והצגת מידע על טיסה רומטית במסוק / מטוס פרטי, מאמר זה יחולק לשתי חלקים כל חלק יגע בחוויה, מסלולים, המלצות ומחיר השירות.

1. טיסות רומנטיות במסוק.
2. טיסות רומנטיות במטוס קל.

טיסה רומנטית כללי:
אז אתם מעוניינים להפתיע את בן / בת הזוג שלכם באיזשהו הפתעה מיוחד ומרגשת וחשבת על טיסה רומנטית במסוק או מטוס פרטי.
אז טיסה רומנטית הינה מתנה נהדרת ליום הולדת, יום נישואין ואפילו להפתעה של אדם קרוב. תדמיינו את עצמכם עם בן / בת זוגכם ומרגישים ושומעים את רחשי המנוע צופים בנופים מדהימים גם בים וגם ביבשה מדברים אחד עם השני בקשר  מצלמים כמה תמונות לחברים, למשפחה ולסטורי באינסטגרם יכול להיות רעיון נהדר.

טיסה במטוס קל:
החוויה (סקירה שנכתבה מטיסה במטוס קל משדה דב – קיסריה – חזרה):
אז נתחיל מהתחלה אנחנו מגיעים לשדה התעופה בשדה דב עוברים בידוק ביטחוני, הטייס מחכה לנו שנסיים את הבידוק ומלווה אותנו למטוס הפרטי לפני שעולים לטיסה הטייס מצלם אותנו לווידאו שנקבל אחר כך, מתחילים את העליה למטוס חוגרים חגורת בטיחות שמים את האוזניות, הטייס מניעה את המטוס ומדבר עם מגדל הפיקוד. אתם נוכחים לכל תפעול המטוס והקשר מול מגדל הפיקוח המאשר את ההמראה, מתחילים בנסיעה לכיוון מסלול ההמראה מתחילים להרגיש את ההתרגשות ואפילו קצת פחד מדגדג מגיעים לקוו ההתחלה במסלול ההמראה ועכשיו הטייס מעלה את מהירות המנוע, מתחילים לצבור תאוצה ובאזור מהירות ה60 קשר הטייס מושך את בקרה ההיגוי ואנחנו ממריאים לשמים, מתחילים לטפס לגובה ולאט לאט הייבשה ניראת לנו רחוקה ומדהימה שלא נדבר על הים, הסירות והספינות המדהימות. טסים לכיוון קיסריה מרגשים את קרני השמש שומעים את המנוע המטוס, יש מקום לרגליים ומושבים נוחים בדרך לקיסירה אנחנו עוברים בשמי תל אביב , הרצליה, געש, נתניה בית ינאי, שדות ים וקיסריה צופים לאורך כל הטיסה בו אנו חשופים לנופים משגעים של היבשה והים לאחר הגעה לקיסריה אנו מבצעים סיבוב(פרסה) לחזרה לשדה דב.
לקראת הנחיתה אנו רואים את שדה התעופה, הטייס מתחיל להוריד מהירות וגובה לקראת הנחיתה. חייב לציין שבוצע נחיתה רקה וחלקה ללא שום הפרעות.
כל החוויה המדהימה הזאת לקחה משהו כמו 55 דק” ועלתה לנו רק 1,200 ₪ ובנוסף קיבלנו שוקלד ויין.
מסלולים מומלצים לטיסה במטוס:

טיסה קסריה
שדה דב – קסריה – שדה דב
תיאור: טיסה יוצאים משדה דב טסים בקן החוף לקיסריה לנופי הים היבשה וחזרה לשדה דב
50דק’ טיסה
מחיר : 1,200 ש”ח כולל מע”מ

טיסה ירושלים 
שדה דב – ירושלים – שדה דב
תיאור: טסים משדה דב לירושלים לסיור מעל העיר הקדושה וחזרה לשדה דב
90 דק’ טיסה
מחיר ללקוח: 1,990 ש”ח כולל מע”מ

טיסה מצדה
שדה דב – מצדה – שדה דב.
תיאור: טיסה משדה דב לאחד האתרים התיירותיים ביותר בישראל לסיור מעל מצדה בנוף המידברי וחזרה.
מחיר: 4,900 ש”ח כולל מע”מ

טיסה  ראש פינה 
שדה דב – ראש פינה – שדה דב
360 דק’ טיסה
תיאור: טיסה משדה דב לצפון היפיפה של הארץ ונחיתה בראש פינה עם ארוחה רומנטית בנוף לחרמון(לא כשר) / מתבלים (כשר)
תלוש של 150 ₪ למסעדות
3 שעות המתנה של המטוס בראש פינה
מחיר ללקוח 4,900 ש”ח כולל מע”מ

לסיכום טיסה במטוס הינה חוויה מעולה מומלצת מאוד ולא יקרה במיוחד המטוסים מיועדים לשלושה אנשים וטייס.
לעוד מידע ומסלולים אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר | לגלריית התמונות של מטוסים קלים לחץ כאן | לגלריית הסרטונים של מסוקים | לגלריית מסוקים לחץ כאן.

טיסה במסוק
אז בואו נדבר קצת על מסוקים וטיסות רומנטיות במסוקים.
מסוק הינו כלי תעופה אשר יכול לעמוד באוויר ולשנות את כיוון הטיסה בכל רגע נתון השכרת מסוק מתאימה עבור שירות מוניות צילומי קרקע טיסות רומנטיות פינוי מוסק כניסה לחתונה הצעת נישואין ועוד…
אז לפני שמתחילים אם אתה מעוניין הצעת נישואין בטיסת מסוק לחץ כאן.
אנו מתחילים את הטיסה שלנו בשדה התעופה או אפילו בנקודת נחיתה שבקשנו מראש שזה אומר שהמסוק מגיע לאסוף אותנו מהבית או מנקודה קרובה לא לשכוח שזה כרוך באישורי נחיתה וטיפה בירוקרטיה וכמובן תוסף בעלות הטיסה.
אז בתחילה תצתרכו לבחור סוג המסוק יש כמה דגמי מסוקים וכל אחד עם האופי השונה והמחיר השונה שלו לשעת טיסה.
ההתרון הגדול של המסוקים על המטוסים הקלים הוא שעם מסוק אפשר לנחות כמעט היכן שמתחשק לנו בבניה של תוכנית הטיסה מראש .
לדוגמה: לצאת משדה דב ולטוס לים המלח מצוקי דרגות לנחות ולעשות עצירה כפית בנוסף כמו גם למלון סטאי שבכינרת להיתארח ליום כיף במלון ובמלון בראשית שבמצפה רמון או עצירה באיזשהו מסעדת שף לסעוד במסעדה ולחזור לטיסה.

אז בואו נספר קצת על החוויה:
אנחנו מתחילים את היום בשדה דב ובדומה למקודם הטייס מחכה לנו שנעבור את הבידוק הביטחוני לאחר מכן הטייס לוקח אותנו למסוק שלנו מכניס אותנו לפנים שם עלינו את האוזניות אנחנו חוגרים ומתחילים בהנעת המנוע מחכים כמה דקות לצבור כוח עילוי מהמנוע הטייס מבקש אישור ממגלת הפיקוח לאחר אישור הטייס מושך את בקרת ההיגוי לצורך המראה קלה להיכנס למסלול ההמראה שלא כמו במטוס קל אין לנו גלגלים להתקדם למסלול ותוך כדי עילוי אנחנו נכנסים למסלול ההמראה וכממרים לשמים הטיסה במסוק שונה בהרגשת הטיסה היא יותר רגוע טסים מעל היבשה לכיוון ים המלח לנופי היבשה המדהימים של הערים המלאות שנראות לנו מרחוק קטונות ויפות מסתכלים לעבר האופק הלא נגמר לאט לאט מתחילים לראות את ים המלח המיוחד שלנו אנחנו מתחילים לבצע נחיתה יורדים לאט לאט בגובה ומבצעים נחיתה רקה להבי המנוע גורמים קצת לאבק אבל אנחנו מחכים שזה ירד ויוצאים מהמסוק להפסקה נעימה בנופי ים המלח אפשר להביא תיק עם בקבוק יין שתי כוסות וכמה גבינות או כל דבר אחר שמתחשק לנו  לאחר שסיימנו את ההפסקה נכנסים למסוק ומתחילים בהמראה מחדש צוברים תאוצה ועולים לאוויר לצורך חזרה לשדה דב או לנקודה סופית אחרת.

אז טיסה במסוק הינה חוויה יחודית במינה הפותחת לנו מגוון של אופציות להוסיף לטיסה הרומנטית כמו שאמרתי מקודם אם זה עצירה במסעדה מלון או סתם לראות את הנוף.
חייב לציין שטיסה במסוק אינה זולה במיוחד ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו את זה הטיסה למצוקי דרגות עלולה בסביבות ה8,000 ₪ תלוי בשער הדולר ללא זמן ההמתנה שעולה עוד 500 ₪ לשעה וללא מע”מ.

מסלולים מומלצים לטיסה רומנית:
• ים המלח מצוקי דרגות.
• ים המלח עין בוקק.
• מלון סטאי בכינרת שבטבריה.
• מלון בראשית שבמצפה רמון.
• טיסה למלון באילת.
• מוזמנים ליצור קשר לעוד חבילות טיסה.

לסיכום טיסה במסוק החוויה מיוחדת מאוד לפי דעתי כל אדם צריך לעשות לפחות טיסה אחד במסוק המהלך חייו מומלץ מאוד.
להזמנת טיסה במסוק מהטייסים הטובים שלי אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
לגלריית התמונות של טיסות מסוקים לחץ כאן.
לגלריית הסיטונים שלנו לחץ כאן.

 

הגיע הזמן להראות לה כמה שהיא חשובה, שתדע שהיא האחת, הגיע הזמן להציע לה להתחתן! אבל היא לא סתם אחת שאפשר פשוט להציע לה להתחתן, לה מגיע הרבה יותר מזה. יום ההולדת שלו מתקרב והפעם את רוצה לעשות מעל ומעבר, לחוות איתו חוויה בלתי נשכחת שתשאר לנצח כזכרון שלכם, הפעם זה חשוב שידע כמה הוא אהוב.

יחד עם זאת, מה אפשר לתת לאהוב או לאהובה שלא נתתם כבר? היא רוצה מסחטה חדשה, זה נכון; הוא רוצה מכונת גילוח חדשה, וגם מגיעה לו; אך האם אלו המתנות שנשארות איתך לנצח? לא ולא! קחו את אהובכם או אהובתכם לטיסה רומנטית בשמי הארץ, ותהנו גם אתם ממתנה ייחודית ומקורית!

לאור הביקוש העולה למידע אודות אפשרויות השכרת מסוקים לטיסה רומנטית בשמי הארץ, מרכז פורטל “מסוקים” את שפע המידע באינטרנט בנושא: מלוחות מפורטים, פורומים עדכניים ועד אתרי תוכן ואתרים של חברות המציעות שירותי הטסה במסוק! כל המידע הנחוץ להפקת חוויה זוגית מוצלחת בטיסה רומנטית בשמי הארץ!

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה