כמה עולה להשכיר מסוק פרטי

כמה עולה להשכיר מסוק פרטי ליום אחד? נניח שיש לנו בר מצווה ואנו רוצים לפנק את הילד בטיסה לירושלים, עליה לתורה בכותל ואפילו אורחה טובה באחת מהמסעדות הטובות בירושלים, הרי ברור שנזדקק למסוק. כיום יש חבילות שכוללות טיסה במסוק, עליה לכותל וארוחה בפחות מאלף שקל. אלא שיש פה קטש קטן. העלות היא עבור מסוק שמכיל מלבד הטייס רק את חתן השמחה. ההורים ושאר האורחים צריכים לעלות לרגל לירושלים באמצעות הסעה מאורגנת או כל אחד באופן עצמאי. במקרים רבים שבהם בעל המצווה מסרב לעלות לתורה, המסוק מהווה קטליזטור נפלא במסגרת מאמצי השכנוע.

שימוש נוסף של מסוקים פרטיים זה להתגבר ביעילות על הפקקים. יש הרבה אנשים שמנצלים את היכולת של המסוק לדלג מכל נקודה על מנת להגיע למשחקים וקונצרטים שהדרכים אליהם עמוסות ופקוקות. נישה נוספת שבה משכירים מסוקים זה תחום החתונות. יש מי שמעדיפים לנחות בחתונה שלהם באמצעות הליקופטר. גם בעולם הצילום עושים לא מעט שימוש במסוקים על מנת ליצור רצועות צילום מרהיבות ביופיין. יש חצובות מיוחדות שמרכיבים על גבי מסוק ובכך ניתן לצלם ממעוף הציפור צילומים איכותיים במיוחד.

מחיר ממוצע לשעת טיסה של מסוק עומד על מאות שקלים לשעת טיסה. כל נחיתה ביעד מסוים מעלה את המחיר. במידה וצריך לארגן תדלוק אז העלות מאמירה. חבילת התיור המבוקשת ביותר כולל המראה מתל אביב לכנרת, כולל נחיתת ביניים בהר תבור. משם עולים לגולן ולאחר מכן ישירות לים המלח שם נהנים מארוחה וספא מפנקות במיוחד. לאחר מכן מקנחים בטיסה חזרה מעל ירושלים. עבור תיירים שמגיעים לארץ וקצרים בזמן או אנשי עסקים שרוצים לנצל את הביקור גם לתיירות, זאת חבילת הנופש האולטימטיבית.