טיסה פרטית במסוק יכולה לייעל ולשפר את איכות החיים. כיום יש מה שמכונה לימוקופטר שעצם מציע טיסה בתצורה של מחלקה ראשונה אבל במסוק. ברחבי העולם נהוג שהעשירים מגיעים לאירועי ספורט מרכזיים כגון גמר ליגת האלופות באמצעות מסוקים. בעוד המוני העם נדחקים בפקקי תנועה אינסופיים ולאחר מכן מצטופפים בתור לקופות, העשירים פשוט מדלגים מביתם אל מנחת מאולתר בקרבת מקום ומובלים אחר כבוד הישר לתא ה VIP . כך הם מעניקים משמעות חדשה למושג זמן שווה כסף. הם בהחלט קונים זמן יקר בכסף טוב.

זמן בהחלט שווה כסף, אבל גם אנו פשוטי העם יכולים כבר להרשות לעצמנו טעימה מהעולם המופלא של התעופה פרטית. אולי לא באותה תדירות ולא באותם כלי טיס אבל בהחלט תעופה ובהחלט פרטית. ניתן למשל להתארגן עשרה חברים ולחלוק טיסה פרטית לאילת. עלות כפולה מטיסה רגילה אבל כך גם האיכות והערך המוסף בדמות אוכל, נוחות ושירות. בהקשר של מסוקים, ניתן להתארגן בין 6 ל-8 חברים ולדלג למשל מירושלים לתל אביב לצורך צפייה במשחק כדורגל מרכזי.

ארגונים רבים מנצלים את היתרון היחסי של ההליקופטר, בעיקר את יכולת הדילוג שלו בין נקודות על מנת לייעל את זמנם של העובדים. כך למשל עם עובד נוחת בשדה התעופה בניו יורק, ניתן לשכור עבורו מסוק שיעביר אותו בצורה הטובה והקצרה ביותר אל האתר שבו הוא עתיד לקיים פגישות. כך גם בעת החזרה. שכרית המסוק וכן שירותי ליווי אח”מים בשדה התעופה יבטיחו מעבר מהיר ונוח מרגע סיום הפגישות ועד ההגעה לכבש הכניסה למטוס. שווה לקבוע לעצמכם למטרה לנסות לפחות פעם בחיים את הטיסה בסגנון של העשירים. הטיסה הפרטית זאת חוויה בהחלט חד פעמית.