טיסה במסוק לאילת יכולה להקל מאוד את ההגעה והחזרה לבירת הנופש הדרומית. העלות של טיסה סדירה לאילת עומד כיום על בין 300 ל-500 שקלים. במידה ומדובר על טיסה באמצע שבוע ולא בעונה אז ניתן גם לקבל בתמורה להזמנת הטיסה הנחה משמעותית על המלון. כיום נהוג לשווק חבילות נופש שמשלבות טיסה ומלון בסגנון הכל כלול. התחרות בין הטיסות לבין הנסיעות גדולה במיוחד שכן הטיסה אמנם קצרה יותר אבל הנסיעה לשדה התעופה, ההמתנה לפני ואחרי וכן הצורך להתנייד בתוך העיר מהווים עקב אכילס של כל העניין. באמצעות חבילות הכול כלול ניתן להבטיח כי כל הפעילות תתבצע בתוך מתחם המלון ואז באמת שאין צורך לרדת עם רכב לאילת.

אלא שלא בטיסה סדירה עסקינן וגם לא בטיסה פרטית במטוס. פה אנחנו מדברים על טיסה במסוק. כאן כבר מדובר על החבילה המושלמת. ניתן להמריא מנקודה קרובה לבית ללא כל צורך בהגעה לשדה תעופה. כמו כן ניתן לשלב עצירות בדרך ביעדי ביניים. המסוק מאפשר למעשה לשלב טיול בנקודות שונות בדרך וגם ליהנות מחוויית הטיסה.

מבחינת עלות או מחיר של טיסה במסוק אנחנו כבר מדברים על סדר גודל של 6,000 שקלים פחות או יותר. בהנחה שבמסוק יש מקום ל-6 עד 8 אנשים מלבד הטייס אז זה קרוב ל-1000 שקל לבן אדם. ישנה סוגייה אחרת והיא תא המטען המוגבל יחסית מבחינת גודל. במקרה של מחסור במקום ניתן לשלוח את המזוודות בהסעה מיוחדת. העלות של תוספת השירות הנ”ל זניחה יחסית ביחס לעלות הטיסה הכוללת. מבחינת החוויה הרי שללא כל צל של ספק מדובר באירוע של פעם בחיים. תחשבו על סיטואציה של המראה מתל אביב, נחיתה במצדה, דילוג למכתש הגדול ומשם לאילת. שווה לא?