השכרת מסוק פרטי

כאן באווירהשכרת מסוק פרטי

בעבר הלא רחוק השכרת מסוק פרטי לצרכים אישיים שרתו רק את האליטות.
עם הזמן והתפתחות התעשיה והתחרות בשוק המסוקים, מחירי הטיסות נעשו נוחים יותר ואפשרו השכרת טיסות פרטיות במסוק גם  למעמד הביניים ואף פחות.

כיום ניתן להשכיר מסוק לטיסה פרטית החל  מ- 1,999 ש”ח לטיסה בשמי הארץ בזמן תעופה ראוי ומספק אשר מותיר חוויה מדהימה ובטיחותית אצל הלקוח.

כבר שנים מדברים על מכוניות מעופפות ומסוקים בעתיד הלא רחוק שישרתו במקום ויחליפו את המכוניות. ברור לכל שהדבר לא יקרה בעתיד הנראה לעין. עלויות הטיסה במסוקים מאוד יקרות היות ולאחר כל זמן טיסה מוגדר מראש יש להחליף חלקים נעים ולא כמו ברכב אשר בו מטפלים רק כאשר ישנה בעיה באחד הרכיבים ואז מחליפים ומתקנים.
במסוק נדרש וחובה להחליף חלקים יקרים לאחר זמן טיסה מוגדר, דבר שאינו מאפשר בשלב זה טיסה כל כך זולה שתוכל להחליף את המכוניות בשלב זה.

אנו ב”כאן באוויר” מאמינים שלכל אדם כדאי ומומלץ לחוות טיסה במסוק לפחות פעם אחת בחייו (למעט כאלה שהדבר מסוכן לבריאותם).
לשם כך יצאנו במחיר מבצע לטיסה בשמי הארץ בחוויה בלתי נשכחת ובמחיר שלא תמצאו באף חברת תעופה אחרת.
זאת כי אנו ב”כאן באוויר” מאמינים באמת ובתמים בלאפשר זמינות ונגישות גם לרוב האוכלוסיה, דבר אשר יביא לפיתוח וצמיחת תחום המסוקים והענף כולו בארץ.

הוצאת הגדר (רישיון) טיס למסוק כרוכה באישורים רפואיים קפדניים 7 מבחני תאוריה ו40 שיעורים מעשיים מינימום.
טייס יוצא חיל האוויר יחשב מקצועי ומנוסה הרבה יותר מטייס שהוציא הגדר באזרחות ולעומתו חסר נסיון שעות טיסה, הדרכה והכשרה ע”י מדריכים מחיל האוויר.

מינימום מחיר – מינימום בטיחות!
אצלנו כפי שכבר ידוע לא מתפשרים על בטיחות והיא עומדת במקום הראשון ובראש סדרי העדיפות אצלנו ב”כאן באוויר“.
לפיכך אנו עובדים עם טייסים בוגרי חיל האוויר מנוסים ומקצועיים אשר מטבע הדברים מייקרים בעוד את עלויות הטיסה במסוק.
איננו מאמינים בטיסות זולות וכמובן שגם לא ממליצים. לטוס במחיר זול זה דבר שאינו בטיחותי ואף רשלני, לכן לפני שאתם בכלל מתלבטים דרך איזו חברה כדאי לכם לטוס והמחיר עומד בראש סדר העדיפות חשוב שתזכרו ותדעו מס’ דברים חשובים.
ראשית עליכם לבדוק עם איזו חברת תעופה תגיעו הביתה בשלום. למחיר מוזל ישנו מחיר וטיסות שכאלה אינן מהוות טיסה בטוחה.
יש לזכור גם שלרוב בטיסות זולות גם רמת המסוק והטייס תהיינה בהתאם. המסוק יהיה ישן ומשופץ והטייס לא ידרוש שכר גבוה .

לסיכום:
טיסה פרטית במסוק זאת חוויה מעצימה ומרוממת ומומלצת לכל אדם, כי עד שלא עולים וממריאים לשמיים וכמעט נוגעים בעננים קשה לתאר החוויה במילים.
חוויה מומלצת בחום, מרתקת ובלתי נשכחת.

לידיעתכם, אנו מציעים מגוון שירותים וגם שירותים נלווים/משלימים לטיסות פרטיות במסוק כגון: מוניות לשדה התעופה, השכרת רכבי יוקרה לטיולים בנקודת הנחיתה ועוד..

תגובות

כתיבת תגובה